Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kuchnia jest często serce domu, a więc podłoga musi znosić codzienne próby, przy jednoczesnym zachowaniu pięknego wyglądu. Poniżej możesz zapoznać się z pięcioma najważniejszymi powodami, dlaczego podłogi Designflooring są najlepszym wyborem dla twojej kuchni. 

1. Trwałe - Wszystkie nasze produkty posiadają przeźroczystą warstwę ścieralną PVC, która chroni konstrukcję podłogi i zabezpiecza ją w tak często odwiedzanym miejscu jak kuchnia. 

2. Realistyczny wygląd - Zainspirowane naturą i przeznaczone do użytkowania podłogi Designflooring, są wspaniałym dodatkiem w każdej kuchni. Piękny realistyczny wygląd idzie w parze z praktycznym zastosowaniem. Możesz również stworzyć unikalną wersję podłogi korzystając z wielu elementów dekoracyjnych. 

3. Ocena antypoślizgowa - Kuchnia jest również miejscem o zwiększonym niebezpieczeństwe poślizgu spowodowanego przez rozlaną wodę. Dlatego większość naszych produktów posiada wysoką oceną antypoślizgową R10. Twoja kochnia może znów stać się bezpiecznym miejscem. 

4. Niskie koszty utrzymania - Przy wyborze podłogi do kuchni, łatwość utrzymania jest jednym z ważniejszych czynników. Podłogi Designflooring charakteryzują się wyjątkową łatwością utrzymania, wszystko co potrzebujesz to miotła, mop i ciepła woda z detergentem Clean Designflooring.

5. Wodoodporność- Podłoga Designflooring jest całkowicie wodoodporna i w odróżnieniu od prawdziwego drewna lub podłogi z laminatu nie puchnie pod wpływem wody. Kolejny powód dlaczego tak praktyczne jest wykorzystanie jej w kuchni.