Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kolekcja Rubens posiada dziesięć wzorów drewna w rozmiarze 914,4 mm x 152,4 mm, trzy wzory kamienne w rozmiarze 304,8 mm x 304,8 mm oraz cztery ekskluzywne mniejsze modele desek imitujących drewno w rozmiarze 457,2 mm x 76,2 mm.

Panele Palio Core RCP6504 Montieri możemy zamontować na istniejącym, nierównym podłożu. Wodoodporne w 100% panele Palio Core nigdy nie spuchną, pękną czy skurczą się pod wpływem wody czy wilgoci.

Ekskluzywna kolekcja, która powstała z myślą o ludziach ceniących oryginalne wzornictwo i piękną kolorystykę, ręczne wykonanie i naturalne materiały. Dywany Handmade Collection to idealna propozycja dla tych, którzy szukają niebanalnych rozwiązań we wnętrzach.

RCP6506 Vetralla jest projektem podłogi o bogatych i głębokich odcieniach czekolady. Za sprawą efektu dębowej deski ciepły wygląd łączy się z realistycznym efektem słoi, a wszystko tworzy autentyczny wygląd w każdej przestrzeni.

Kolekcja Opus, znana z wysokiej jakości wykonania. Oferuje modele w formie desek (1219,2 mm x 228,6 mm) oraz płytek (457,2 mm x 609,6 mm)

Panele Palio Core możemy zamontować na istniejącym, nierównym podłożu. Panel wyposażony jest w dodatkową warstwę stabilizującą, dzięki temu zwiększa stabilność wymiarową oraz wytrzymałość mechaniczną. 

W ramach kolekcji Rubens, oferujemy również szereg ekskluzywnych wzorów desek w mniejszym rozmiarze (dostępny w modelach Washed Scandi Pine, Grey Limed Oak, Lime Washed Oak, Rose Washed Oak), które świetnie dopasowują się do desek o pełnej długości w przypadku układania podłogi w "jodełkę", w formie bloczków czy cegiełek. 

Panele winylowe Palio Core są w 100% wodoodporne (w przeciwieństwie do drewna i panela laminowanego). Zawierają najnowszej generacji rdzeń (dzięki temu mają większą wytrzymałość oraz stabilność). Możliwość instalacji na nierównym podłożu, bez użycia podkładu (folia, gąbka, korek).

Panel winylowy posiadający tę samą grubości i właściwości zmniejszania hałasu co Palio Core. Korlok ma doskonały poziomy mechanizm blokowania na kliknięcie 5G w celu ułatwienia montażu.

Wodoodporne w 100% panele Palio Core nigdy nie spuchną, pękną czy skurczą się pod wpływem wody czy wilgoci. Panele Palio Core - RCP6509 Lucca - możemy zamontować na istniejącym, nierównym podłożu.

Wyższość paneli Palio Core nad panelem laminowanym i deską drewnianą. 

Cortono to charakterystyczna deska która emanuje nowoczesnym wzornictwem liniowych połączeń słoi, idealna do przestrzeni współczesnych i inspirowanych Skandynawią. Produkt ten oferuje stosunkowo gładką powierzchnię o wyglądzie buku.