Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kraina Podłóg
ul. Kaszubska 3 Opole


Tel. 605 76 26 22
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowny Kliencie,

W związku z tym, że 25 maja 2018 r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - z dnia 27 kwietnia 2016 r. ) chcielibyśmy Cię poinformować, że Twoje dane osobowe znajdują się w naszej bazie i dochowaliśmy wszelkich starań, aby zadbać o ich bezpieczeństwo.

Jako administrator przetwarzamy Twoje dane w celach związanych z prawidłowym wykonaniem umów zawartych poprzez firmę Goser-BWM sp. z o.o. 45-323 Opole ul. Kaszubska 3, w tym na potrzeby bieżącego kontaktu, a także w związku z ewentualnym dochodzeniem roszczeń po wygaśnięciu umowy lub zrealizowaniu usługi. Jeżeli się temu nie sprzeciwisz, możemy je również wykorzystać, do przedstawiania Ci naszych ofert. Sprzeciw możesz wyrazić wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.