Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nasza kolekcja to 12 nowoczesnych drewnianych wzorów, z których każdy jest inspirowany autentycznymi rodzajami drewna z Europy, Ameryki i Australii oraz obejmuje między innymi sosnę, orzech a także gatunek drzewa corymbia maculata.

Wzbogacając popularną kolekcję LooseLay, wprowadziliśmy do serii LooseLay Longboard format 1500 mm x 250 mm o warstwie użytkowej 0,55 mm i grubości 4,5 mm.

Zaprojektowaliśmy ją z myślą o szybkim i łatwym montażu, co przekłada się na mniej zakłóceń normalnego stylu życia dla mieszkańców tętniących życiem domów oraz doskonałe efekty wizualne na większych powierzchniach z uwzględnieniem holów, powierzchni mieszkalnych o otwartym planie oraz sypialni.

Ze względu na zaawansowane właściwości akustyczne (13 dB), nowe deski obniżają poziom hałasu w domu, w tym w budynkach wielopoziomowych.

Dobraliśmy odcienie i wykończenia każdej deski tak, aby odzwierciedlały nowe trendy w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, a każda propozycja nie tylko oddaje naturalne piękno i indywidualność oryginalnego źródła, ale jest praktyczna i łatwa w czyszczeniu.

Podłogi Designflooring LooseLay, znane ze znakomitych wzorów i łatwości instalacji, stanowią innowacyjne i luksusowe produkty winylowe szczycące się znakomitymi referencjami środowiskowymi.

Ich popularna podkładka antypoślizgowa i zwiększona stabilność wymiarowa skutecznie zapobiegają przesuwaniu się podłogi, którą można położyć na większości twardych i płaskich powierzchni, pod warunkiem, że są one czyste, suche i odkurzone.
Wzory paneli winylowych (luźnoukładanych)
Realizacje - panele luźnoukładane (Looselay)